LOBA poradenstvo

 

 

Vážení partneri,

 

v prípade, že potrebujete poradiť pri používaní našich produktov značky LOBA, môžete sa na nás obrátiť osobne, telefonicky alebo jednoducho vyplnením nižšie uvedeného formuláru. Technici z Loby Vám radi pomôžu a zodpovedajú Vaše otázky.
 
 
 

 

 

 

 

 

Formulár na písomné vypracovanie systému

Objekt:
(Presný popis)
Firma:
(Názov, adresa, tel. kontakt)
Potrebné údaje:
Druh dreva alebo podlahy:(napr.korok)
Druh parkiet: (napr. latovka, mozaika, lamely, 2-vrstvové parkety,palubovka)
Spôsob položenia:(napr. kocky, zväzok)
Nová alebo stará podlaha:(pri starej podlahe jej momentálna úprava)
Podklad/Spôsob lepenia:(poter, drevotrieska, celoplošne nalepený)
Plocha:(m²)
Účel využitia: (napr. škola, kancelária, byt, domov dôchodcov)
Uprednostňovaný systém:(olej, vosk/lakovanie na vodnej báze/rozpúšťadlové
Špeciálne požiadavky: (napr.:DIN 18032, R9-R10-R11)
Predpokladaný termín realizácie:

 

 

 

 

LOBADUR

Lakovacie systémy na báze vody, silné vo výkone a šetrné ku životnému prostrediu.
 

 

 

LOBASOL

Moderné olejovacie a voskovacie systémy na báze prírodných surovín sa stávajú čoraz obľúbenejšie. Atraktívny vzhľad olejovaných povrchov podčiarkuje príjemne teplé prírodné vlastnosti dreva. Vďaka svojej oteruvzdornosti, odpudzovaniu vody a špiny, ako aj odolnosti voči chemikáliám, sú LOBASOL produkty ideálne aj pre celkom mimoriadne účely využitia.

LOBACARE

Čo sa rozumie pod...

Prvotné ošetrenie...

Po položení podlahoviny sa nanáša ďalšia ochrana tzv. ,,ďalšia vrstva" prípravkami na ošetrenie podlahy. Podlaha musí byť očistená od špiny a prachu, preto je potrebné predtým urobiť udržiavacie čistenie.

 

Udržiavacie čistenie...

Ľahké znečistenia, napr. fľaky od nápojov, ktoré sa už nedajú odstrániť zametaním alebo vysávaním, sa odstránia pomocou vhodného čistiaceho prostriedku. Udržiavacím čistením prepožičiavate svojej podlahe svieži vzhľad. Čističe neobsahujú filmotvorné substancie.

 

Udržiavacie ošetrenie...

Obnovuje sa vrstva ošetrujúceho prípravku, ktorý chráni lak pred poškodením. Treba dať pozor, aby bola podlaha bez znečistení (predtým urobiť udržiavacie čistenie),pretože ošetrujúci prípravok neobsahuje čistiace substancie.     
 

Základné čistenie...

 
Slúži na odstránenie hrubých nečistôt, ktoré sa už nedajú odstrániť udržiavacím čistením. Rovnako budú odstránené staré vrstvy ošetrujúcich prípravkov. Na to, aby sme potom podlahe dali znovu želaný lesk a potrebnú ochranu, je potrebné urobiť prvotné ošetrenie s ošetrujúcimi prípravkami.