DOPLNKOVÉ PRODUKTY

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 7 z 7
4.84€
Špeciálna páska pre značenie čiar farbami LOBATOOL 2K Sportcolor ! Používa sa pri maľovaní čiar na športových ihriskách. Pásky sa lepia na podlahu paralelne pomocou zariadenia na značenie čiar, alebo ručne. Vysoká priľnavosť, veľmi nízke riziko podtekania farby.
14.48€
Systém morenia na farbenie drevených podláh. Umožňuje optické zhodnotenie podláh, aj pri renováciách. Systém je určený na prelakovanie vodnými lakmi. Jednoduchá aplikácia, bez
vytváranie prechodov. Rôzne farebné tóny:
BILINGA, JATOBA, KAMBALA, MAHAGÓN, PAPYRUS, PARENÝ DUB, ČIERNY, SUCUPIRA, TRANSPARENTNÝ, BIELY, WENGE
Vzorková dóza odporúčaná výrobcom na zhotovenie vzorky odtieňa na konkrétnom druhu dreva pre optimálnu predstavu a odsúhlasenie konečným odberateľom.
67.45€
Systém morenia na farbenie drevených podláh. Umožňuje optické zhodnotenie podláh, aj pri renováciách. Systém je určený na prelakovanie vodnými lakmi.

Farebné tóny:
BILINGA, JATOBA, KAMBALA, MAHAGÓN, PAPYRUS, PARENÝ DUB, ĆIERNY, SUCUPIRA, TRANSPARENTNÝ, BIELY, WENGE
57.34€
Prípravok pre dobré priľnutie laku pri prelakovaní hotových, priemyselne lakovaných viacvrstvových parkiet (napr. z výroby lakovaných UV-lakmi). Pomáha odstrániť časovo náročný a prašný medzivýbrus a umožňuje podlahe získať prelakovaním nové vlastnosti(ochrana hrán, antišmykovosť, UV-ochrana).
10.31€
Spomaľovač schnutia. Pridáva sa pri nepriaznivých klimatických podmienkach, aby sa spomalilo príliš rýchle schnutie vodných lakov LOBADUR.
118.70€
Vodný tmel na lak na báze PU-akrylátu na použitie v medzivrstve pred poslednou vrstvou laku. Výhody: vypĺňa malé špáry ‹ 0,3 mm a hrubé póry dreva, vlásočnice, jemné škrabance a prach. Plochy sa zdajú opticky plnšie a krajšie.
22.18€
Ochrana pred zožltnutím. Vytvára účinnú ochranu proti UV-žiareniu a zabraňuje stmavnutiu svetlého dreva do žltého odtieňa, ako napr. javor, hruška, smrek, jaseň. Produkt je možné pridať do všetkých druhov LOBADUR vodných lakov.

Záznamov 1 - 7 z 7