Lino/Textil

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 8 z 8
154.22€
Neoprénové lepidlo na pokládku soklových líšt, schodísk s textilnými podlahami, homogénnymi PVC krytinami, gumenými podlahovými krytinami, linolea, prírodnými korok, na savé a nenasiakavé podklady v interiéri.
29.36€
Disperzné lepidlo na pokládku textilných podláh, ako sú vpichované, tkané podlahy a flísové podlahy, homogénne a heterogénne PVC, PVC mäkké soklové lišty, schodiskové profily, soklové profily, linoleum a kaučukové podlahy.
142.13€
Disperzné kobercové lepidlo pevne pružné na ihlovú plsť, na textilné podlahy s flísom, syntetickým dvojitým a jutovým podkladom na savé podklady v interiéri.
97.44€
Disperzné lepidlo podľa DIN EN 14259 na pokladanie, linolea, korok, textilních krytín s flísovou, syntetickou dvojitou, alebo jutovou podložkou, záťažových krytín, flísových krytín. Na vhodne pripravené savé povrchy v interiéri.
94.25€
Disperzné lepidlo podľa DIN EN 14259 na pokladanie, linolea, korkových krytín, flísové a záťažové krytiny na vhodne pripravené savé povrchy v interiéri.
71.23€
Disperzné lepidlo podľa DIN EN 14259 pre pokladanie
• prešívané krytiny s flísovým podkladom, syntetickým dvojitým alebo latexovým penovým podkladom
• tkané krytiny
• Fabromont®
na savé podklady v interiéri.
81.48€
Disperzné lepidlo na pokládku textilných krytín s flísovou, syntetickou, jutovou a latexovou penovou podložkou, záťažových krytín, flísových krytín, PVC / CV krytín s flísovou podložkou. Na vhodne pripravené savé povrchy v interiér.
141.84€
Svetlé, vláknité disperzné lepidlo pre pokládku vodivých PVC krytín v pásoch a štvorcoch, textilných krytín, linolea, kaučukových krytín (do 4mm) na vhodne pripravené savé podklady v interiéri.

Záznamov 1 - 8 z 8