LOBA - PRODUKTY NA POVRCHOVÚ ÚPRAVU DREVA

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 10 z 120
307.26€
Dvojzložkový polyuretánový náter na vodnej báze na cementové nivelačné hmoty pre vytvorenie tzv. Industry-looku podlahy v interiéri. 2-zložkový systém mimoriadne chudobný na emisie, extramatný, priznáva farbu minerálnych stierok a mení ich na užitkovú antišmykovú podlahu s mechanickou odolnosťou.
265.74€
Povrchová ochrana najnovšej generácie na vodnej báze, pre parkety a drevené podlahy. Vhodný pre mimoriadne silnú záťaž. Prirodzená optika neošetreného dreva zostane zachovaná. Takmer neviditeľná vrstva je vďaka použitiu najkvalitnejších surovín súčasne aj extrémne odolná voči poškrabaniu. Vynikajúca odolnosť voči chemikáliám a vysoká oteruvzdornosť. Dosiahnutie efektu "nahej podlahy".
258.42€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC. Plná záťaž po 24 hodinách !!
258.42€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC.
PLná záťaž po 24 hodinách !!
305.16€
Dvojzložkový polyuretánový lak na elastické krytiny na vodnej báze. Pre mimoriadne silnú záťaž.
303.06€
Dvojzložkový polyuretánový lak na parkety na vodnej báze. Pre mimoriadne silnú záťaž. V športových a viacúčelových halách vykazuje tento lak extrémne vysokú odolnosť voči stopám po opätkoch a obuvi. Elastický, vynikajúca odolnosť voči chemikáliám a oteru.
230.58€
2-zložkový polyuretánový lak pre drevené podlahy na báze vody. Určené pre športoviská a viacúčelové haly, vykazuje mimoriadnu odolnosť proti opotrebovaniu a odieraniu. Spĺňa požiadavky a normy nemeckých a európskych športových podláh.
10.66€
Výborný pre medzibrus pod lesklé lakovacie systémy.
131.52€
Najjednoduchšia alternatíva pre pravidelnú údržbu a osvieženie lakovaných povrchov. Univerzálny na rôzne lakované povrchy. Čistiaci prostriedok na báze vody.

Záznamov 1 - 10 z 120