LOBA - PRODUKTY NA POVRCHOVÚ ÚPRAVU DREVA

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 10 z 113
26.56€
Špeciálny olej pre použitie v exteriéri (strechy, záhradný nábytok, a pod.) na báze rastlinných olejov. Vďaka dobrému vsakovaniu sa drevo konzervuje, zostáva však s otvorenými pórmi a dýcha. Prirodzená krása a štruktúra dreva sa opticky vyzdvihne. NOVINKA: Farebná verzia! Farby: BANKGIRAI SVETLÝ, BANKGIRAI TMAVÝ, DOUGLASIE, GARAPA
180.90€
2-zložkový High-Solid olej bez rozpúšťadiel so 100% sušiny. Pridaním tužidla sa urýchli schnutie oleja naneseného valčekom alebo špachtľou.
Po preschnutí je možné podlahu silno zaťažiť a je odolná voči fľakom od vody. Svojou odolnosťou je vhodný do priestorov ako kúpeľne, bazény a pod. Veľmi jednoduchá aplikácia, je možné použiť ako jednodňový systém.
82.48€
2-zložkový olej High Solid bez rozpúšťadiel so 100% sušiny s pigmentami. Pridaním tužidla sa urýchli schnutie oleja naneseného valčekom alebo špachtľou. Po preschnutí je možné podlahu silno zaťažiť a je odolná voči fľakom od vody. Svojou odolnosťou je vhodný do priestorov ako kúpeľne, bazény a pod. Veľmi jednoduchá aplikácia.
249.90€
Povrchová ochrana najnovšej generácie na vodnej báze, pre parkety a drevené podlahy. Vhodný pre mimoriadne silnú záťaž. Prirodzená optika neošetreného dreva zostane zachovaná. Takmer neviditeľná vrstva je vďaka použitiu najkvalitnejších surovín súčasne aj extrémne odolná voči poškrabaniu. Vynikajúca odolnosť voči chemikáliám a vysoká oteruvzdornosť. Dosiahnutie efektu "nahej podlahy".
267.12€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC. Plná záťaž po 24 hodinách !!
255.36€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC.
PLná záťaž po 24 hodinách !!
261.78€
Extrémne odolný dvojzložkový polyuretánový lak na vodnej báze pre elastické krytiny pre profesionálov. Znižuje zakotvenie špiny a tým redukuje náklady na údržbu. Výborná elasticita a odolnosť voči chemikáliám, napr. voči bežným bezfarebným dezinfekčným prostriedkom na ruky a na inštrumenty.
Výborné vlastnosti pre spracovanie, vysoký podiel sušiny, antišmykový podľa DIN 18032 (vhodný na športové účely).
Dá sa použiť pre PVC, elastické dizajnové krytiny a linoleum.
Oblasť využitia: mimoriadne silne zaťažované priestory
39.29€
Univerzálna dvojzložková farba na značenie športových polí, na značenie čiar vhodná pre aplikáciu na poslednú vrstvu laku.
Vhodná aj pre PVC, linoleum a krytiny potiahnuté polyuretánom. Je potrebné odborné poradenstvo.
Rôzne farby podľa RAL: BIELA, ZELENÁ, MODRÁ, ČERVENÁ, ORANŽOVÁ A ŽLTÁ
65.80€
Reaktívne moridlo na vodnej báze pre vytvorenie prirodzených
farebných efektov. Pre surové, trieslovinu obsahujúce dreviny, ako napr. dub.
Variuje farbu podľa obsahu tanínu v dreve. Uzly v dreve neprijímajú farbu. Týmto sa
dajú dosiahnuť pekné prirodzené efekty podobne ako pri parení, a to inak ako kolorovaním. V kombinácii s LOBASOL® HS 2K ImpactOilColor je možné docieliť nespočetné množstvo farebných efektov.
Farba: hnedá, šedá

Dopytujte sa u nás kvôli poradenstvu a predstaveniu produktu.

11.71€
Výborný pre medzibrus pod lesklé lakovacie systémy.

Záznamov 1 - 10 z 113