LOBADUR produkty na vodnej báze

LOBADUR - vždy ten správny produkt !
Lakovacie systémy na vodnej báze línie LOBADUR sú pôsobivé svojím širokým spektrom využitia: sú vhodné pre normálne až silne namáhané podlahy, pre matnú alebo lesklú optiku a aj pre kolorované podlahy. LOBA podkladové (základné) laky ú jednoduché na aplikáciu a bezpečné pri spracovaní a poskytujú najvyššiu kvalitu. Navyše sa minimalizuje riziko zlepovania obrysových hrán.  LOBA tmeliace masy majú optimálne držanie v škáre, rýchlo schnú a majú malú spotrebu: táto je o 50% nižšia ako u rozpúšťadlových alternatívach. 
Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 10 z 40
325.80€
Dvojzložkový polyuretánový náter na vodnej báze na cementové nivelačné hmoty pre vytvorenie tzv. Industry-looku podlahy v interiéri. 2-zložkový systém mimoriadne chudobný na emisie, extramatný, priznáva farbu minerálnych stierok a mení ich na užitkovú antišmykovú podlahu s mechanickou odolnosťou.
270.12€
Povrchová ochrana najnovšej generácie na vodnej báze, pre parkety a drevené podlahy. Vhodný pre mimoriadne silnú záťaž. Prirodzená optika neošetreného dreva zostane zachovaná. Takmer neviditeľná vrstva je vďaka použitiu najkvalitnejších surovín súčasne aj extrémne odolná voči poškrabaniu. Vynikajúca odolnosť voči chemikáliám a vysoká oteruvzdornosť. Dosiahnutie efektu "nahej podlahy".
262.68€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC. Plná záťaž po 24 hodinách !!
262.68€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC.
PLná záťaž po 24 hodinách !!
326.16€
Dvojzložkový polyuretánový lak na parkety na vodnej báze. Pre mimoriadne silnú záťaž. V športových a viacúčelových halách vykazuje tento lak extrémne vysokú odolnosť voči stopám po opätkoch a obuvi. Elastický, vynikajúca odolnosť voči chemikáliám a oteru.
244.32€
2-zložkový polyuretánový lak pre drevené podlahy na báze vody. Určené pre športoviská a viacúčelové haly, vykazuje mimoriadnu odolnosť proti opotrebovaniu a odieraniu. Spĺňa požiadavky a normy nemeckých a európskych športových podláh.
90.36€
Tmel na vodnej báze na výrobu dreveného tmelu. Uzatvára aj veľké škáry pri jedinej aplikácii. Rýchle preschnutie, vynikajúce vlastnosti pri prebrúsení tvoria v súčte výraznú časovú úsporu.
175.44€
Základný náter na vodnej báze na cementové nivelačné hmoty pre vytvorenie tzv. Industry-looku podlahy v interiéri. 2-zložkový systém mimoriadne chudobný na emisie, extramatný, priznáva farbu minerálnych stierok a mení ich na užitkovú antišmykovú podlahu s mechanickou odolnosťou.
229.82€
Pojivo na rozpúšťadlovej báze na výrobu tmelu z dreveného prachu. Vhodný obzvlášť na renovácie starých podláh pri širokých špárach. Výhody: plní špáry až do 3mm, rýchlo schne, dobre brúsiteľný. Nízky podiel rozpúšťadiel. Vhodný pod základný lak rozpúšťadlový AJ pod základný lak na vodnej báze.
139.02€
Pojivo na rozpúšťadlovej báze na výrobu tmelu z dreveného prachu. Obzvlášť vhodný na renováciu starých podláh. Výhody: plní špáry až do 3mm, rýchlo zasychá, dobre brúsiteľný. Prelakovateľný základným lakom na rozpúšťadlovej báze A ROVNAKO základným lakom na vodnej báze. Nízky podiel rozpúšťadiel.

Záznamov 1 - 10 z 40