LOBADUR produkty na vodnej báze

LOBADUR - vždy ten správny produkt !
Lakovacie systémy na vodnej báze línie LOBADUR sú pôsobivé svojím širokým spektrom využitia: sú vhodné pre normálne až silne namáhané podlahy, pre matnú alebo lesklú optiku a aj pre kolorované podlahy. LOBA podkladové (základné) laky ú jednoduché na aplikáciu a bezpečné pri spracovaní a poskytujú najvyššiu kvalitu. Navyše sa minimalizuje riziko zlepovania obrysových hrán.  LOBA tmeliace masy majú optimálne držanie v škáre, rýchlo schnú a majú malú spotrebu: táto je o 50% nižšia ako u rozpúšťadlových alternatívach. 
Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 10 z 37
249.90€
Povrchová ochrana najnovšej generácie na vodnej báze, pre parkety a drevené podlahy. Vhodný pre mimoriadne silnú záťaž. Prirodzená optika neošetreného dreva zostane zachovaná. Takmer neviditeľná vrstva je vďaka použitiu najkvalitnejších surovín súčasne aj extrémne odolná voči poškrabaniu. Vynikajúca odolnosť voči chemikáliám a vysoká oteruvzdornosť. Dosiahnutie efektu "nahej podlahy".
267.12€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC. Plná záťaž po 24 hodinách !!
255.36€
Dvojzložkový vrchný lak z čistého polyuretánu na vodnej báze na drevené a korkové podlahy vyvinutý podľa najnovšej keramickej technológie. Lak s extrémne vysokou konečnou tvrdosťou a elasticitou. Výborne odolný voči chemikáliám a voči oteru. Určený pre veľmi silne frekventované priestory (napr. reštaurácie, chodby, predajne, jedálne, schody). Vhodný taktiež na lino a PVC.
PLná záťaž po 24 hodinách !!
261.78€
Extrémne odolný dvojzložkový polyuretánový lak na vodnej báze pre elastické krytiny pre profesionálov. Znižuje zakotvenie špiny a tým redukuje náklady na údržbu. Výborná elasticita a odolnosť voči chemikáliám, napr. voči bežným bezfarebným dezinfekčným prostriedkom na ruky a na inštrumenty.
Výborné vlastnosti pre spracovanie, vysoký podiel sušiny, antišmykový podľa DIN 18032 (vhodný na športové účely).
Dá sa použiť pre PVC, elastické dizajnové krytiny a linoleum.
Oblasť využitia: mimoriadne silne zaťažované priestory
74.40€
Tmel na vodnej báze na výrobu dreveného tmelu. Uzatvára aj veľké škáry pri jedinej aplikácii. Rýchle preschnutie, vynikajúce vlastnosti pri prebrúsení tvoria v súčte výraznú časovú úsporu.
27.62€
Základný lak na vodnej báze na parketové a drevené podlahy. Rýchloschnúci, zabraňuje zlepovaniu bočných hrán, s veľmi dobrou plnivosťou, minimalizuje zdvíhanie vlákien dreva, aplikácia bez tvorby prechodov. Univerzálny na takmer všetky druhy dreva. Pod všetky druhy vodných lakov.
112.44€
Základný lak na vodnej báze na parketové a drevené podlahy. Rýchloschnúci, zabraňuje zlepovaniu bočných hrán, s veľmi dobrou plnivosťou, minimalizuje zdvíhanie vlákien dreva, aplikácia bez tvorby prechodov. Univerzálny takmer na všetky druhy dreva. Vhodný pod všetky druhy vodných lakov.
171.84€
Základný lak na vodnej báze na parketové a drevené podlahy. Rýchloschnúci, zabraňuje zlepovaniu bočných hrán, s veľmi dobrou plnivosťou, minimalizuje zdvíhanie vlákien dreva, aplikácia bez tvorby prechodov. Univerzálny na takmer všetky druhy dreva. Pod všetky druhy vodných lakov.
159.55€
Pojivo na rozpúšťadlovej báze na výrobu tmelu z dreveného prachu. Vhodný obzvlášť na renovácie starých podláh pri širokých špárach. Výhody: plní špáry až do 3mm, rýchlo schne, dobre brúsiteľný. Nízky podiel rozpúšťadiel. Vhodný pod základný lak rozpúšťadlový AJ pod základný lak na vodnej báze.
19.52€
Pojivo na rozpúšťadlovej báze na výrobu tmelu z dreveného prachu. Obzvlášť vhodný na renováciu starých podláh. Výhody: plní špáry až do 3mm, rýchlo schne, veľmi dobre brúsiteľný. Vhodný na prelakovanie základným rozpúšťadlovým A ROVNAKO AJ vodným lakom. Nízky podiel rozpúšťadiel.

Záznamov 1 - 10 z 37