LOBAHOMEOšetrenie podlahy od profíkov pre privátne použitie. Línia LOBAHOME spája naše skúsenosti z profesionálnej oblasti s jednoduchým použitím v domácnostiach. Použitie týchto produktov nevyžaduje žiadne špeciálne náradie alebo vedomosti. Produkty LOBAHOME boli vyvinuté špeciálne pre rýchle ale intenzívne čistenie a ošetrovanie parkiet a ostatných povrchov odolných voči vode.  Jednoducho naniesť, vymyť - hotovo !  
Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 5 z 5
4.57€
Vyhovuje odporúčaniu WHO pre dezinfekciu rúk. Podľa EN 14476 obmedzené na virucidné látky - účinné proti obaleným vírusom, ako sú korona a chrípka. Gél sa nanáša príjemne a mierne zvlhčuje. Praktická malá fľaša (100 ml) na pracovisko alebo na cestách, do kabeliek.
9.55€
Čistič pre domáce použitie od profesionálov pre parkety a všetky povrchy odolné voči vode. Pre šetrnlivé čistenie všetkých povrchov odolných voči vode. Odstráni aj najodolnejšie nečistoty. Chráni životné prostredie vďaka svojim prísadám.
13.97€
Ošetrujúci prípravok pre domáce použitie od profesionálov pre lakované parkety. Je možné ho použiť čistý alebo ako roztok na vymývanie podlahy. Čistí a ošetruje podlahu v jednom pracovnom kroku. Chráni životné prostredie vďaka svojmu zloženiu. Chráni podlahu pred opotrebovaním a vlhkosťou. Jednoduchý pre použitie. Univerzálny ošetrujúci prípravok pre všetky lakované parkety a drevenú podlahu.
13.97€
Ošetrujúci prípravok pre domáce použitie od profesionálov pre olejované parkety. Je možné ho použiť čistý alebo ako roztok na vymývanie podlahy. Čistí a ošetruje podlahu v jednom pracovnom kroku. Chráni životné prostredie vďaka svojmu zloženiu. Chráni podlahu pred opotrebovaním a vlhkosťou. Jednoduchý pre použitie. Univerzálny ošetrujúci prípravok pre všetky olejované parkety a drevenú podlahu.
31.94€
Zručný mop. Vďaka teleskopickej rukoväti ergonomické čistenie. Zručný mop na vytieranie sa ideálne hodí na nanášanie produktov rady LOBAHOME pre domáce použitie. Kvalitná mikrovláknová návliečka sa dá prať pri 60° C v práčke. Atraktívny dizajn. Šedo oranžová farba.

Záznamov 1 - 5 z 5