Merače vzdialeností

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 8 z 8
631.48€
Vyrovnáva horizontálnu a vertikálnu rovinu, ako aj referenčné čiary na podlahe. Laserové krížové čiary 90 ° umožňujú nepretržitú prácu bez premiestnenia lasera. Jasné a dobre viditeľné laserové línie. Otočná základňa.
1,094.57€
Mimoriadne precízny systém na meranie výšky a roviny v interiéri na podlahe, stenách a stropoch.
244.56€
Samonivelačný líniový laserový systém
533.25€
Profesionálny laserový diaľkomer s digitálnym fotoaparátom. Inclinometer na výpočet uhla a nepriame meranie vzdialenosti. Uloženie až 30 nameraných hodnôt, prenos cez USB do PC alebo bluetooth. Virtuálna vodováha. Aplikácia pre Smartfóny.
91.41€
SMART 40 sa vyznačuje ľahkým použitím a presnosťou merania. Režimy merania : jednorázové merania, dĺžka, výpočet plochy, objemu nastavený na režimy Min / Max tracking alebo Pythagorova veta.
264.62€
Profesionálny laserový diaľkomer so všetkými štandardnými funkciami plus ďalšie výpočtové funkcie. Veľký farebný LCD displej. Bluetooth pre pohodlný prenos údajov do PC a aplikácia pre smartfóny.
330.72€
Jednoduché zobrazenie dvoch kolmých liniek, individuálny výber laserových liniek
354.83€
Otočná základňa pre ľahké a rýchle vyrovnanie polohy čiar. Kompaktné, ľahké, praktické. Prepínateľná funkcia impulzov pre použitie voliteľného prijímača iOX5-REC v sťažených podmienkach viditeľnosti. Jasne viditeľné laserové línie, vysoká presnosť.

Záznamov 1 - 8 z 8