Parkety/Korok

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 10 z 13
12.52€
Pre všetky druhy glejenia s vysokými nárokmi. Vhodné na čapy, zátky, kliny a glejenie škár.
Mimoriadne vhodný na glejenie pera-drážky u hotových parkiet, laminátu a preglejky.
65.82€
Disperzné kontaktné lepidlo pre pokladanie korkových krytín so zadnou stranou z prírodného korku aj dýhované, voskované alebo predlakované. Korkové stenové krytiny, textilné krytiny na schody na savé a nesavé podklady v interiéri.
63.32€
pevne-pružné lepidlo
9.14€
Pevne elastické, 1-zložkové MS parketové lepidlo na kladenie mozaiky, kantovky (hrúbka min. 16 mm, dĺžka max. 200 mm), vlysy, viacvrstvové parkety, masívna palubovka až do 18 cm šírky, druh dreva dub do 20 cm šírky, ako aj na korok na HDF/MDF s perom a drážkou, resp. klikový spoj na savé a nesavé podklady v interiéri.
28.43€
Pevne elastické, 1-zložkové MS parketové lepidlo vhodné na pokládku mozaiky, kantovky (min. 16mm hrúbka, max.200 mm dĺžka), vlysy, viacvrstvové parkety, masívna palubovka až do 18 cm šírky, druh dreva dub do 20 cm šírky, ako aj na korok na HDF/MDF s perom a drážkou, resp. klikový spoj na savé a nesavé podklady v interiéri.
119.02€
NOVINKA - elastické, 1-zložkové parketové lepidlo na pokladanie viacvrstvových parkiet podľa DIN EN 13489
na savé a nesavé podklady v interiéri.
127.87€
Jednozložkové silanové parketové lepidlo na pružné lepenie kantoviek (min.22mm hrubé, max. 200mm dlhé), vlysov (22mm) dub, viacvrstvových parkiet na savé a nesavé podklady.
152.71€
Lepidlo na pružné lepenie mozaikových parkiet, kantoviek (min.16mm hrúbky, max. 200mm dlhé), vlysov, 10mm lamparkiet z masívneho dreva ako aj viacvrstvových parkiet, taktiež palubovky z masívu (do max. 18cm šírky, druh dreva dub do max.20cm šírky), drevených koncoviek RE/WE ako aj plošné lepenie korkových podláh na savé a nesavé podklady. S kontrolou pružnosti. Vysoká kvalita.
234.79€
UNIKÁTNA NOVINKA - prvé pružné lepidlo pre lepenie na pevno ! Najvyššia kvalita !
Lepidlo na lepenie mozaikových parkiet, kantoviek, vlysov, 10mm lamparkiet z masívneho dreva ako aj viacvrstvových parkiet, taktiež palubovky z masívu, drevených koncoviek RE/WE ako aj plošné lepenie korkových podláh na savé a nesavé podklady. Vysoká kvalita.
76.36€
Dvojzložkové polyuretánové lepidlo pre pevné lepenie.
Vynikajúce vlastnosti, dlhá otvorená doba (viac ako 90 minút) .
Vhodné na podlahové kúrenie.
Vhodné pod stoličky s kolieskami.

Garancia systému s produktami na povrchovú úpravu dreva LOBA. Connected Systems

Záznamov 1 - 10 z 13