Prednátery, penetračné nátery

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 5 z 5
71.70€
Disperzný prednáter pripravený na použitie. Disperzný prednáter zamiešaný pre priame použitie ako základný náter na - cementový poter, anhydrit, liaty asfalt - betónové podklady - magnéziové potery výlučne s minerálnymi prísadami - hĺbkovo vyčistená dlažba, terazzo - drevená palubovka, platne zo sadrokartónu - zvyšky lepidla, ktoré je odolné voči vode pred následným liatím nivelizačnej hmoty v interiéri.
200.88€
Disperzný prednáter zamiešaný pre použitie pre vytvorenie priľnavosti nivelizačných hmôt Wakol na - polyuretánový penetračný prednáter WAKOL PU 280 - keramických dlažbách - podlahách z prírodného kameňa - terazze - liatom asfalte v interiéri. Vhodný na podlahové kúrenie
85.56€
Oblasť použitia: Disperzný koncentrát namiešaný na použitie, ako základ na savé • cementové potery • anhydritové potery • sadrokartónové potery pred následkou pokládkou parkiet s lepidlami WAKOL v interiéri.
279.77€
Ako prednáter určený ako prednáter pred lepením na savé a nesavé podklady, ako aj spevnenie uvoľnených okrajových zón na potere. Výborne spevní poter ktorý je drolivý, prašný, nepevný na povrchu.
Ako parozábrana: Na zaizolovanie kapilárne stúpajúcej vlhkosti ako aj zvyškovej vlhkosti
až do max. 6% CM v cementovom potere bez podlahového kúrenia, na potere s kúrením až do max.3% CM.
Extrémne nízka spotreba.
Rýchle schnutie.

Výborný produkt pod lepidlá na drevo. Penetračný náter pod PU, MS-lepidlá.
91.08€
Prednáter pripravený na použitie na spevnenie suchých, poróznych, savých, cementových poterov vo vnútorných priestoroch.
Extrémne vysoká finančná a časová úspora oproti odstraňovaniu a budovaniu nového poteru.
Spevňuje do hĺbky 2-4 cm.

Záznamov 1 - 5 z 5