PVC/Guma/Lišty/Profily

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 10 z 11
151.13€
Neoprénové lepidlo na pokládku soklových líšt, schodísk s textilnými podlahami, homogénnymi PVC krytinami, gumenými podlahovými krytinami, linolea, prírodnými korok, na savé a nenasiakavé podklady v interiéri.
28.80€
Disperzné lepidlo na pokládku textilných podláh, ako sú vpichované, tkané podlahy a flísové podlahy, homogénne a heterogénne PVC, PVC mäkké soklové lišty, schodiskové profily, soklové profily, linoleum a kaučukové podlahy.
109.26€
1-zložkové MS lepidlo na pokládku homogénnych a heterogénnych PVC v pásoch a štvorcoch, LVT podláh, linolea, PVC korkových podláh, vstupných rohoží, umelého trávnika, ako aj kaučukových podláh v pásoch a štvorcoch, na savé a nenasiakavé podklady v interiéri a exteriéri. Vodeodolné.
108.72€
Disperzné lepidlo na pokladanie PVC dizajnových krytín, homogénnych a heterogénnych PVC krytín v pásoch a štvorcoch, CV krytín. Na vhodne pripravené savé a nesavé povrchy v interiéri.
79.13€
Disperzné lepidlo na pokládku homogénnych PVC podláh v pásoch a štvorcoch, LVT podláh, CV podláh, textilných podláh s flísovou, jutovou a latexovou penou, ako aj tkaných textilných podláh na savé podklady v interiéri.
105.30€
Disperzné lepidlo s obsahom vlákna
123.55€
Vláknami vystužené disperzné lepidlo podľa DIN EN 14259 na pokladanie PVC dizajnových krytín v lamelách a štvorcoch, homogénnych a heterogénnych PVC v pásoch a štvorcoch, CV krytín. Na vhodne pripravené savé povrchy v interiéri.
107.14€
Disperzné lepidlo na pokladanie: - dizajnových PVC krytín - kaučukových krytín až do 4 mm hrúbky - textilných krytín so zadnou stranou z PVC, alebo latexu na savé podklady - homogénneho a heterogénneho PVC v štvorcoch a pásoch - CV-krytín na savé a nesavé podklady v interiéri.
101.64€
Disperzné lepidlo na podkladanie linolea, kaučukovej podlahy, textilnej podlahy s flísovou, latexovou, syntetickou dvojitou alebo jutovou zadnou stranou, tkané textilné krytiny, flísové krytiny, homogénne a heterogénne PVC v pásoch, štvorcoch a doskách na savé podklady a homogénne PVC a PVC s pružnou podložkou na savé a nesavé podklady v interiéri.
79.13€
WAKOL D 3307 vhodné na lepenie PVC a vinylových krytín ako aj tkaných textilných krytín na savé podklady v interiéri. Ideálny na krytiny v pásoch.
Štandartné spoľahlivé lepidlo.

Na báze: akrylátová disperzia

Záznamov 1 - 10 z 11