RADA DECK PRE EXTERIÉR

Ošetrenie dreva v exteriéri

Aj pre čistenie a ošetrovanie dreva  a wpc dosiek vo vonkajšom prostredí ponúka LOBA vhodné produkty. V novej rade DECK nájdete produkty na sezónne ošetrenie dreva v podobe odšeďovača Degrayer, olejov transparentných aj pigmentovaných v štyroch odtieňoch, lakov pre vonkajšie drevo v štyroch odtieňoch aj so základným náterom, ak si chcete byť istí, že Vám náter vydrží vystavený vonkajším vplyvom po celý rok a tiež novinkou sú čistiace prípravky a ošetrovacie prípravky na drevo a wpc dosky. Ponuka aplikačného náradia je samozrejmosťou. 

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 10 z 10
35.10€
Špeciálny produkt na čistenie a občerstvenie zošednutých a znečistených drevených obložení na terasách a balkónoch, ako aj na tvrdom dreve záhradného nábytku. Ideálne pred novým olejovým náterom.
Terasy, pergoly, pavilóny, ako aj záhradný nábytok ako stoly, stoličky, lavičky z tvrdého dreva. a impregnačné prvotné ošetrenie drevených podláh. Pre zosvetlenie zošednutého dreva z ihličnanov.

168.24€
Expert na exteriér perfektne rozjasní vašu terasu. 1-zložkový náter na vodnej báze pre drevené povrchy v exteriéri. DeckFinish Color vďaka extrémne dlhej životnosti podlaha odolá akýmkoľvek poveternostným vplyvom a je odolná proti chlóru. Dlhodobá ochrana pred UV svetlom a poveternostnými vplyvmi pre vašu terasu!
76.14€
Špeciálny olej pre použitie v exteriéri (strechy, záhradný nábytok, a pod.) na báze rastlinných olejov. Vďaka dobrému vsakovaniu sa drevo konzervuje, zostáva však s otvorenými pórmi a dýcha. Prirodzená krása a štruktúra dreva sa opticky vyzdvihne. NOVINKA: Farebná verzia! Farby: BANKGIRAI SVETLÝ, BANKGIRAI TMAVÝ, DOUGLASIE, GARAPA
Výpredaj
Zobraziť detail
32.34€
Silné čistenie na rastlinnej báze pre váš exteriér. Šetrne odstraňuje najodolnejšie nečistoty a je biologicky odbúrateľný.
32.34€
LOBACARE DeckDegrayer opäť obnoví prirodzenú farbu dreva. Špeciálny čistič na drevené povrchy v exteriéri. Ideálna odšeďovacia príprava pred ďalšími úpravami! Sanácia bez brúsenia!
251.71€
Impregnačný olej na drevené povrchy vo vonkajšom prostredí. Zvýrazňuje prirodzenosť dreva. Chráni drevenú terasu a záhradný nábytok pred vetrom a počasím! LOBASOL DeckOil je založený na rastlinných olejoch a ponúka účinnú hĺbkovú ochranu.
62.70€
Impregnačný olej na drevené povrchy vo vonkajšom prostredí. Zvýrazňuje prirodzenosť dreva. Chráni drevenú terasu a záhradný nábytok pred vetrom a počasím! LOBASOL DeckOil je založený na rastlinných olejoch a ponúka účinnú hĺbkovú ochranu.
115.02€
Špeciálny základný náter pre drevené palubovky a decking v exteriéri. DeckPrepare účinne posilňuje ochranu a priľnavosť finálnej povrchovej úpravy LOBASOL DeckOil / Color alebo LOBADUR DeckFinish Color. Stabilizáciou zložiek DeckPrepare je účinný proti vyšednutiu dreva.
22.84€
Ošetrovací olej na báze rozpúšťadiel. Osvieženie vašich WPC podláh, ošetrite vyblednuté a namáhané plochy a dodajte im nový zamatovo-matný lesk.

Záznamov 1 - 10 z 10