TEAKOVÉ OLEJE PRE EXTERIÉR

Ošetrenie teakového dreva

Aj pre čistenie a ošetrovanie dreva vonku ponúka LOBA vhodné produkty. Ošetrovací prípravok na teakové drevo Deck&Teak Oil bol vyvinutý na olejovanie a ochranu teakových terasových dosák a nábytku. Špeciálny ošetrovací olej na drevo poskytuje záhradnému nábytku a terasám optimálnu ochranu pred slnkom, mrazom a vlhkosťou. Tento špeciálny olej pre vonkajšie prostredie sa dodáva v štyroch odtieňoch. Na čistenie zošednutého dreva ponúka LOBA Deck&Teak Refresh.

Zoradiť podľa:
Názvu

Záznamov 1 - 5 z 5
34.30€
Špeciálny produkt na čistenie a občerstvenie zošednutých a znečistených drevených obložení na terasách a balkónoch, ako aj na tvrdom dreve záhradného nábytku. Ideálne pred novým olejovým náterom.
Terasy, pergoly, pavilóny, ako aj záhradný nábytok ako stoly, stoličky, lavičky z tvrdého dreva. a impregnačné prvotné ošetrenie drevených podláh. Pre zosvetlenie zošednutého dreva z ihličnanov.

239.76€
Špeciálny olej pre použitie v exteriéri (strechy, záhradný nábytok, a pod.) na báze rastlinných olejov s UV-ochranou. Vďaka dobrému vsakovaniu sa drevo konzervuje, zostáva však s otvorenými pórmi a dýcha. Prirodzená krása a štruktúra dreva sa opticky vyzdvihne. NOVINKA: Vylepšená UV-ochrana.
59.70€
Špeciálny olej pre použitie v exteriéri (strechy, záhradný nábytok, a pod.) na báze rastlinných olejov s UV-ochranou. Vďaka dobrému vsakovaniu sa drevo konzervuje, zostáva však s otvorenými pórmi a dýcha. Prirodzená krása a štruktúra dreva sa opticky vyzdvihne.

NOVINKA: Vylepšená UV-ochrana.
23.29€
Špeciálny olej pre použitie v exteriéri (strechy, záhradný nábytok, a pod.) na báze rastlinných olejov. Vďaka dobrému vsakovaniu sa drevo konzervuje, zostáva však s otvorenými pórmi a dýcha. Prirodzená krása a štruktúra dreva sa opticky vyzdvihne.

NOVINKA: Vylepšená UV-ochrana.
76.14€
Špeciálny olej pre použitie v exteriéri (strechy, záhradný nábytok, a pod.) na báze rastlinných olejov. Vďaka dobrému vsakovaniu sa drevo konzervuje, zostáva však s otvorenými pórmi a dýcha. Prirodzená krása a štruktúra dreva sa opticky vyzdvihne. NOVINKA: Farebná verzia! Farby: BANKGIRAI SVETLÝ, BANKGIRAI TMAVÝ, DOUGLASIE, GARAPA

Záznamov 1 - 5 z 5