O firme

CS JANSER, s.r.o.


Firma založená v roku 1992 ako obchodné zastúpenie značky JANSER pre Slovensko (Slovensko aj Čechy).

Až do roku 2006 bola zameraná výhradne na predaj strojov a náradia.
Od roku 2007 získava aj výhradné zastúpenie  značky LOBA Nemecko -  produktov pre povrchovú úpravu dreva.
Od roku 2009 potom pribúda do sortimentu aj značka WAKOL Nemecko, stavebná chémia.

Všetky produktové rady sa veľmi dobre dopĺňajú, ich doplnenie do sortimentu rozširuje ponuku firmy a väčšie možnosti výberu pre zákazníkov na jednom mieste.

Hlavnou politikou firmy je silné zameranie na zákazníka, poskytované čo najväčšie množstvo informácií, poradenstvo, osobné návštevy zákazníkov po celom Slovensku za výbornej technickej podpory zahraničných technikov jednotlivých dodávateľov a vždy ruka v ruke s príjemným prístupom a ochotou.
Firma organizuje niekoľkokrát do roka odborné technické školenia za účasti zahraničných technikov LOBA a WAKOL, kde sú samozrejmosťou praktické ukážky, veľké množstvo technických informácií, výborné technické podklady a kvalitná teoretická prezentácia výrobkov, sprevádzaná vždy odbornou diskusiou priamo s podlahármi o konkrétnych problémoch na stavbe.
Niekoľkokrát do roka sa tiež organizuje „prezentačná šnúra“ s veľkými strojmi po Slovensku, za účasti nemeckých kolegov z Jansera s možnosťou vidieť v problematických podmienkach celú škálu veľkých brúsok, priemyselných vysávačov a strhávačiek krytín s celým sortimentom príslušenstva.
Firma sa zameriava na predaj a distribúciu výrobkov vyberanej profi kvality.
Sídlo firmy po viacerých zmenách v Bratislave na Vajnorskej ulici, v priemyselnej zóne, poruke pre všetkých remeselníkov, s priľahlým skladom, priamym predajom a vzorkovňou.

PROFIL

Výhradné zastúpenie značiek JANSER, LOBA a WAKOL.

Stroje, náradie a príslušenstvo pre podlahárov, stavby a zariadenia do predajní s podlahovými krytinami,podlahová chémia, produkty pre povrchovú úpravu dreva.

Veľkoobchod, odberný sklad, predajňa.

Firma s dlhoročnou tradíciou na trhu, úzko špecializovaná na podlahársky sektor, profi úroveň produktov.

Viac info
PRIDAJTE SA K NÁM


© 2024 JANSER. Všetky práva vyhradené.